Szamba betonowe Kępice

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z domów musi przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podpięty do kanalizacji miejskiej, wówczas trzeba wykopać szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z domu trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości i długowieczności. W naszej firmie dbamy o zastosowanie najtrwalszych materiałów do budowy prefabrykatów oraz nowoczesnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Kępice

Szczelne zbiorniki na szambo Kępice

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie wytrzymałość konstrukcji. To najważniejsze, bo szambo powinno pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z szamba nie mogą wydobywać się poza jego obręb i wpadać do ziemi. Warto więc polecić zadanie wykonania całkowitej instalacji fachowcom. To pomoże swobodnie używać zbiornika i dbać tylko o jego regularne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba martwić się o zrobienie rowu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najlepszy sposób na obfite podlewanie warzyw. Zlecając to fachowcom możesz zyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od kubatury szamba, regionu realizacji usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą trwałością. Mimo że droższe, klienci częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak nieunikniona, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Obecne zasady nakazują, aby wszystkie domy miały aktywne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeśli potrzebujesz porady w kwestii wyboru zbiornika o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538