Szamba betonowe Łeba

Prawidłowe usuwanie ścieków z domów powinno odbywać się z wykorzystaniem właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podłączony do instalacji gminnej, wtedy trzeba postawić szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z domu trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o zastosowanie najtrwalszych składników do budowy prefabrykatów oraz innowacyjnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dobrania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora i jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Łeba

Szczelne zbiorniki na szambo Łeba

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość prefabrykatu. To najważniejsze, gdyż szambo musi pozostawać wodoodporne. Zawartość z szamba nie mogą wydostawać się poza jego obręb i ściekać do ziemi. Warto zatem zlecić zadanie stworzenia całkowitej instalacji specjalistom. To pomoże swobodnie używać zbiornika i dbać tylko o jego regularne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba troszczyć się o zrobienie dołu i wkopanie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najtańszy patent na darmowe podlewanie warzyw. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od kubatury zbiornika, miejsca wykonania usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą trwałością. Choć bardziej kosztowne, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak konieczna, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Obecne zasady nakazują, żeby wszystkie budynki miały działające podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie szamba. Jeżeli potrzebujesz porady w kwestii wyboru szamba o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538