Szamba betonowe Lębork

Odpowiedzialne pozbywanie się nieczystości z domów powinno odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podpięty do instalacji gminnej, wówczas należy wykopać szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z budynku trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości i ekologii. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych składników do budowy szamb oraz innowacyjnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela i jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Lębork

Szczelne zbiorniki na szambo Lębork

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na względzie głównie wytrzymałość konstrukcji. To najważniejsze, gdyż szambo musi być szczelne. Ścieki z szamba nie mogą wydostawać się poza jego obręb i wpadać do ziemi. Warto zatem oddać wyzwanie realizacji pełnej instalacji fachowcom. To pomoże swobodnie korzystać z szamba i troszczyć się tylko o jego systematyczne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz troszczyć się o zrobienie dołu i ułożenie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z zebranej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie suszy to najtańszy patent na obfite podlewanie warzyw. Zlecając to fachowcom możesz zyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od rozmiaru szamba, miejsca realizacji usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże nieunikniona, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Obecne przepisy nakazują, żeby wszystkie budynki miały działające przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie kupna zbiornika o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538