Szamba betonowe Miastko

Szambo z montażem to kompleksowa praca oferowana przez naszą działalność. Wiemy, jak ciężko jest zorganizować firmę do wykonania dołu na miejscu u właściciela. Żeby budowa zbiornika powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to rozmiar szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować zbiornik na indywidualne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na wywozie ścieków. Sporo inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Miastko

Szczelne zbiorniki betonowe Miastko

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do ziemi, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również profesjonalne poradnictwo w kwestii kupna właściwej wielkości zbiornika. Nowoczesne metody pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To właśnie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez klientów, chociaż często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję komory i instalację na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować trudnościami w odprowadzaniu nieczystości. Wśród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga pobierać wodę opadową z rynien i kierować ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zakopany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538