Szamba betonowe Nowy Dwór Gdański

Prawidłowe usuwanie ścieków z domów powinno odbywać się z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podłączony do instalacji gminnej, wówczas należy wykopać szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z domu wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i długowieczności. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie najtrwalszych surowców do tworzenia prefabrykatów oraz światowych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dopasowania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Nowy Dwór Gdański

Szczelne zbiorniki na szambo Nowy Dwór Gdański

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim długowieczność konstrukcji. To najważniejsze, bo szambo musi pozostawać szczelne. Zawartość z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego obręb i wpadać do ziemi. Warto zatem zlecić wyzwanie realizacji pełnej instalacji specjalistom. To pozwoli śmiało używać zbiornika i troszczyć się tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz martwić się o zrobienie dołu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z zebranej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najlepszy sposób na porządne nawadnianie grządek. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od rozmiaru zbiornika, regionu realizacji prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą trwałością. Choć droższe, klienci częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak niezbędna, jeśli budujesz dom. Obecne zasady wymagają, żeby wszelkie domy posiadały działające podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie szamba. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w kwestii kupna szamba o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538