Szamba betonowe Nowy Staw

Prawidłowe usuwanie nieczystości z domów musi przebiegać z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podłączony do kanalizacji miejskiej, wtedy trzeba wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o nieco zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z domu wpływają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz ekologii. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych składników do tworzenia prefabrykatów i innowacyjnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dopasowania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Nowy Staw

Szczelne zbiorniki na szambo Nowy Staw

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na względzie głównie wytrzymałość prefabrykatu. To istotne, ponieważ szambo powinno pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z szamba nie powinny wydobywać się poza jego ściany i ściekać do ziemi. Należy więc zlecić wyzwanie stworzenia pełnej kanalizacji specjalistom. To pozwoli śmiało używać szamba i dbać tylko o jego systematyczne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba troszczyć się o wykopanie rowu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najlepszy sposób na porządne podlewanie warzyw. Powierzając to fachowcom możesz zyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od kubatury szamba, obszaru realizacji usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą trwałością. Chociaż bardziej kosztowne, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak nieunikniona, gdy budujesz dom. Współczesne zasady wymagają, żeby wszystkie budynki miały działające podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz pomocy w sprawie wyboru szamba o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538