Szamba betonowe Pelplin

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa proponowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak trudno jest załatwić ekipę do wykonania wykopu na miejscu u inwestora. Żeby budowa szamba powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To sprawia, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku czynników. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować szambo na indywidualne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Sporo inwestorów kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Pelplin

Szczelne zbiorniki betonowe Pelplin

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najtrwalsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne doradztwo w kwestii wyboru odpowiedniej pojemności szamba. Nowoczesne technologie pomagają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, chociaż często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie powoduje, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję szamba oraz instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować problemami w gromadzeniu nieczystości. Pośród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala pobierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją wprost do gruntu. Taki pojemnik jest niewidoczny, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538