Szamba betonowe Prabuty

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa proponowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak ciężko jest załatwić ekipę do wykonania dołu na miejscu u właściciela. Żeby budowa szamba powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To powoduje, że szambo betonowe będzie zainstalowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również zrobić zbiornik na specjalne zlecenie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Wielu gospodarzy kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Prabuty

Szczelne zbiorniki betonowe Prabuty

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają przedostawanie się nieczystości do gleby, a przez to nie doprowadzają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także fachowe poradnictwo w zakresie kupna odpowiedniej wielkości szamba. Nowoczesne technologie pomagają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, chociaż często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek szamb, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie sprawia, że potrafimy oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką realizujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba oraz instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować trudnościami w gromadzeniu ścieków. Pośród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga zbierać wodę opadową z orynnowania i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zakopany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538