Szamba betonowe Puck

Prawidłowe usuwanie ścieków z domów musi przebiegać z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podłączony do kanalizacji gminnej, wtedy trzeba wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o nieco skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z budynku wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla inwestora będzie wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz długowieczności. W naszej działalności dbamy o zastosowanie najtrwalszych składników do budowy prefabrykatów oraz nowoczesnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dopasowania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Puck

Szczelne zbiorniki na szambo Puck

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie długowieczność prefabrykatu. To najważniejsze, gdyż szambo musi być szczelne. Ścieki z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego obręb i spływać do gruntu. Warto zatem zlecić zadanie wykonania całkowitej kanalizacji specjalistom. To pozwoli śmiało używać zbiornika i dbać jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz martwić się o zrobienie rowu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie suszy to najlepszy sposób na porządne nawadnianie grządek. Zlecając to fachowcom możesz zyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od kubatury szamba, regionu realizacji prac i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą wytrzymałością. Mimo że droższe, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże nieunikniona, jeśli budujesz dom. Obecne zasady nakazują, aby wszystkie domy miały aktywne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz pomocy w kwestii kupna szamba o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538