Szamba betonowe Reda

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą działalność. Wiemy, jak trudno byłoby zorganizować ekipę do zrobienia wykopu na miejscu u właściciela. Żeby instalacja zbiornika udała się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wytworzenia komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to wielkość szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także wyprodukować szambo na specjalne zamówienie. Największym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Wielu inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Reda

Szczelne zbiorniki betonowe Reda

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się ścieków do ziemi, a przez to nie doprowadzają do zatrucia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu naszych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba. Innowacyjne technologie pomagają nam produkować komory, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, choć często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję komory i instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w przechowywaniu ścieków. Wśród naszych produktów znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga zbierać deszczówkę z rynien i prowadzić ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538