Szamba betonowe Sztum

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z domów powinno przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podpięty do kanalizacji miejskiej, wówczas należy wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o nieco skomplikowanej konstrukcji. Ścieki z budynku trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a później są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości i długowieczności. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie najtrwalszych surowców do budowy szamb oraz nowoczesnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej usługi i dopasowania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora i jego rodziny. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Sztum

Szczelne zbiorniki na szambo Sztum

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie długowieczność prefabrykatu. To ważne, gdyż szambo musi pozostawać szczelne. Zawartość z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego obręb i spływać do gruntu. Warto zatem polecić wyzwanie wykonania kompletnej instalacji specjalistom. To pozwoli śmiało używać zbiornika i troszczyć się jedynie o jego regularne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz martwić się o wykopanie dołu i ułożenie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie upałów to najtańszy sposób na porządne podlewanie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz zyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od rozmiaru szamba, regionu wykonania usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą wytrzymałością. Chociaż droższe, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednakże nieunikniona, gdy stawiasz dom. Współczesne zasady wymagają, aby wszelkie budynki posiadały działające przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeśli oczekujesz wsparcia w kwestii wyboru szamba o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538