Szamba betonowe Ustka

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak trudno jest zorganizować ekipę do wykonania dołu na miejscu u właściciela. Aby instalacja zbiornika powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To sprawia, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić szambo na specjalne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na wywozie ścieków. Sporo gospodarzy wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Ustka

Szczelne zbiorniki betonowe Ustka

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym nie doprowadzają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najtrwalsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu naszych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe doradztwo w kwestii wyboru właściwej wielkości szamba. Nowoczesne metody pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez klientów, choć często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat zbiorników bezodpływowych, gdyż trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie powoduje, że potrafimy oferować najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba oraz montaż na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w przechowywaniu ścieków. Wśród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga zbierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją prosto do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zakopany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538