Szamba betonowe Żukowo

Prawidłowe usuwanie ścieków z gospodarstw domowych powinno odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podłączony do kanalizacji miejskiej, wtedy należy wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o nieco zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z budynku trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz ekologii. W naszej firmie dbamy o zastosowanie najtrwalszych surowców do budowy szamb i innowacyjnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dobrania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Żukowo

Szczelne zbiorniki na szambo Żukowo

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim długowieczność zbiornika. To ważne, bo szambo musi pozostawać szczelne. Ścieki z szamba nie powinny wydobywać się poza jego ściany i spływać do ziemi. Należy zatem zlecić zadanie realizacji całkowitej instalacji specjalistom. To pomoże swobodnie używać szamba i troszczyć się tylko o jego regularne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba troszczyć się o zrobienie rowu i wkopanie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają czerpać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie upałów to najtańszy sposób na porządne podlewanie kwiatów. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od kubatury zbiornika, miejsca realizacji prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą trwałością. Chociaż droższe, klienci częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak nieunikniona, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Obecne przepisy nakazują, aby wszystkie domy miały sprawne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają nie tak częste opróżnianie szamba. Jeżeli oczekujesz wsparcia w kwestii wyboru szamba o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538