Szamba betonowe Bieruń

Prawidłowe usuwanie nieczystości z domów musi przebiegać z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podłączony do kanalizacji gminnej, wtedy należy postawić zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco zaawansowanej budowie. Ścieki z domu wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych materiałów do tworzenia prefabrykatów i innowacyjnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dopasowania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Bieruń

Szczelne zbiorniki na szambo Bieruń

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na względzie głównie długowieczność konstrukcji. To ważne, ponieważ szambo powinno być wodoodporne. Nieczystości z szamba nie powinny wydobywać się poza jego ściany i wpadać do gruntu. Należy zatem oddać zadanie stworzenia całkowitej instalacji fachowcom. To pozwoli swobodnie używać szamba i dbać jedynie o jego regularne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba troszczyć się o zrobienie rowu i ułożenie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najtańszy sposób na porządne nawadnianie grządek. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od wielkości szamba, miejsca realizacji prac i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą wytrzymałością. Chociaż droższe, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak niezbędna, gdy budujesz dom. Współczesne przepisy wymagają, żeby wszystkie budynki posiadały aktywne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeżeli oczekujesz porady w kwestii wyboru zbiornika o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538