Szamba betonowe Blachownia

Prawidłowe usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych musi przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podpięty do kanalizacji gminnej, wówczas trzeba wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o bardziej skomplikowanej budowie. Ścieki z domu trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz ekologii. W naszej firmie dbamy o zastosowanie najtrwalszych surowców do tworzenia prefabrykatów oraz innowacyjnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej usługi i dostosowania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Blachownia

Szczelne zbiorniki na szambo Blachownia

Kupując szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To ważne, ponieważ szambo powinno pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Zawartość z szamba nie mogą wydobywać się poza jego obręb i ściekać do gruntu. Należy więc zlecić wyzwanie realizacji pełnej instalacji specjalistom. To pomoże swobodnie używać szamba i troszczyć się tylko o jego regularne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz martwić się o wykopanie dołu i wkopanie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pozwalają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie suszy to najrozsądniejszy patent na porządne podlewanie grządek. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od rozmiaru szamba, miejsca wykonania prac i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe zapewniasz sobie setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą trwałością. Chociaż bardziej kosztowne, klienci częściej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednak nieunikniona, jeśli budujesz dom. Obecne zasady nakazują, żeby wszelkie budynki posiadały działające podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie szamba. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w kwestii kupna zbiornika o najlepszej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538