Szamba betonowe Cieszyn

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z domów powinno przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może zostać podłączony do instalacji miejskiej, wtedy należy postawić zbiornik lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Ścieki z budynku trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a później są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i długowieczności. W naszej firmie dbamy o zastosowanie wodoodpornych surowców do tworzenia prefabrykatów oraz innowacyjnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dopasowania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Cieszyn

Szczelne zbiorniki na szambo Cieszyn

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze przede wszystkim długowieczność konstrukcji. To istotne, bo szambo musi pozostawać szczelne. Ścieki z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego obręb i ściekać do gruntu. Warto więc polecić zadanie wykonania pełnej kanalizacji specjalistom. To pomoże swobodnie korzystać z szamba i troszczyć się jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba troszczyć się o wykopanie dołu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z zebranej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najtańszy sposób na porządne podlewanie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz zyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od rozmiaru zbiornika, miejsca wykonania usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą trwałością. Mimo że bardziej kosztowne, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak niezbędna, jeśli budujesz dom. Obecne przepisy wymagają, żeby wszelkie budynki miały sprawne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie szamba. Jeżeli oczekujesz pomocy w sprawie wyboru szamba o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538