Szamba betonowe Czechowice-Dziedzice

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak ciężko jest załatwić ekipę do wykonania dołu na działce u właściciela. Aby instalacja szamba powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet usług, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to pojemność szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także zrobić szambo na indywidualne zlecenie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Sporo inwestorów kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Czechowice-Dziedzice

Szczelne zbiorniki betonowe Czechowice-Dziedzice

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe doradztwo w zakresie kupna właściwej pojemności zbiornika. Nowoczesne metody pozwalają nam produkować komory, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, chociaż często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale znamy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że potrafimy oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką realizujemy. Zamawiając u nas wytworzenie komory i montaż na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w gromadzeniu nieczystości. Pośród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala pobierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją prosto do gruntu. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zakopany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538