Szamba betonowe Czeladź

Prawidłowe usuwanie ścieków z gospodarstw domowych musi przebiegać z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podpięty do instalacji gminnej, wówczas trzeba postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o bardziej skomplikowanej budowie. Nieczystości z budynku trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o zastosowanie wodoodpornych materiałów do budowy szamb oraz innowacyjnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dopasowania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora i jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Czeladź

Szczelne zbiorniki na szambo Czeladź

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość konstrukcji. To ważne, gdyż szambo powinno pozostawać wodoodporne. Nieczystości z zbiornika nie powinny wydobywać się poza jego obręb i ściekać do gruntu. Należy więc polecić zadanie stworzenia kompletnej kanalizacji specjalistom. To pomoże śmiało używać zbiornika i troszczyć się jedynie o jego systematyczne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz troszczyć się o zrobienie dołu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają czerpać z zebranej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najlepszy sposób na darmowe podlewanie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz uzyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od kubatury szamba, miejsca wykonania usług i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą wytrzymałością. Mimo że bardziej kosztowne, nabywcy częściej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednakże konieczna, gdy budujesz budynek mieszkalny. Obecne zasady wymagają, aby wszelkie domy posiadały sprawne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeśli oczekujesz pomocy w sprawie kupna zbiornika o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538