Szamba betonowe Czerwionka-Leszczyny

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z domów musi przebiegać z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może zostać podpięty do instalacji gminnej, wtedy trzeba postawić szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z domu wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i ekologii. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych składników do budowy szamb oraz innowacyjnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej usługi i dopasowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego rodziny. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Czerwionka-Leszczyny

Szczelne zbiorniki na szambo Czerwionka-Leszczyny

Wybierając szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie wytrzymałość prefabrykatu. To ważne, gdyż szambo musi być wodoodporne. Nieczystości z szamba nie powinny wydobywać się poza jego ściany i wpadać do ziemi. Należy więc zlecić wyzwanie wykonania pełnej instalacji specjalistom. To pozwoli śmiało używać zbiornika i dbać tylko o jego regularne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz martwić się o wykopanie dołu i ułożenie w nim szamba. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod ziemią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z przechowywanej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najlepszy sposób na obfite nawadnianie kwiatów. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od rozmiaru szamba, miejsca wykonania prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się największą trwałością. Choć bardziej kosztowne, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak nieunikniona, gdy budujesz budynek mieszkalny. Współczesne zasady wymagają, aby wszystkie budynki miały działające przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie szamba. Jeżeli oczekujesz wsparcia w sprawie kupna szamba o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538