Szamba betonowe Imielin

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych powinno przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podpięty do instalacji miejskiej, wówczas trzeba postawić zbiornik lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o nieco zaawansowanej budowie. Ścieki z budynku wpływają do pierwszej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości oraz ekologii. W naszej firmie troszczymy się o zastosowanie wodoodpornych surowców do budowy prefabrykatów i światowych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dostosowania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Imielin

Szczelne zbiorniki na szambo Imielin

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość prefabrykatu. To najważniejsze, bo szambo powinno być szczelne. Zawartość z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego ściany i spływać do gruntu. Warto więc zlecić zadanie stworzenia całkowitej kanalizacji specjalistom. To pomoże śmiało używać szamba i dbać jedynie o jego regularne opróżnianie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie musisz troszczyć się o wykopanie rowu i ułożenie w nim szamba. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najlepszy sposób na darmowe nawadnianie warzyw. Powierzając to fachowcom możesz zyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od kubatury zbiornika, obszaru wykonania prac i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe zapewniasz sobie wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe cieszą się najwyższą wytrzymałością. Chociaż bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak nieunikniona, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Obecne zasady wymagają, aby wszystkie budynki miały aktywne podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie szamba. Jeżeli potrzebujesz porady w sprawie wyboru zbiornika o odpowiedniej objętości, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538