Szamba betonowe Kalety

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z domów musi odbywać się z pomocą właściwie zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podłączony do kanalizacji miejskiej, wówczas trzeba wykopać szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to opcje o nieco skomplikowanej budowie. Ścieki z budynku trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez bakterie, a później są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz ekologii. W naszej firmie dbamy o zastosowanie wodoodpornych materiałów do budowy prefabrykatów i innowacyjnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej usługi i dopasowania produktu najlepiej odpowiadającego wymaganiom inwestora i jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Kalety

Szczelne zbiorniki na szambo Kalety

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To ważne, ponieważ szambo powinno być wodoodporne. Ścieki z szamba nie powinny wydobywać się poza jego obręb i wpadać do ziemi. Warto zatem oddać zadanie wykonania całkowitej instalacji specjalistom. To pozwoli swobodnie korzystać z szamba i troszczyć się tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba martwić się o wykopanie dołu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza zbiornikiem na ścieki polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają czerpać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najrozsądniejszy patent na obfite podlewanie kwiatów. Zlecając to specjalistom możesz uzyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od kubatury zbiornika, regionu realizacji prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą wytrzymałością. Chociaż droższe, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże niezbędna, jeśli budujesz dom. Współczesne przepisy nakazują, aby wszystkie domy miały aktywne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz pomocy w kwestii kupna zbiornika o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538