Szamba betonowe Kłobuck

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa proponowana przez naszą działalność. Wiemy, jak trudno byłoby załatwić firmę do zrobienia dołu na działce u inwestora. Żeby instalacja zbiornika powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wytworzenia komory szamba, przez transport w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To sprawia, że szambo betonowe będzie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku czynników. Jeden z nich to wielkość szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również zrobić szambo na indywidualne zlecenie. Największym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na wywozie ścieków. Sporo gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Kłobuck

Szczelne zbiorniki betonowe Kłobuck

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się ścieków do gleby, a przez to nie doprowadzają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, dlatego nasi klienci bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy własnych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także fachowe doradztwo w kwestii kupna właściwej wielkości szamba. Nowoczesne technologie pozwalają nam wytwarzać komory, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, chociaż często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy temat szamb, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie komory oraz instalację na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować trudnościami w gromadzeniu nieczystości. Wśród naszych produktów są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala pobierać deszczówkę z rynien i kierować ją wprost do gruntu. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538