Szamba betonowe Koniecpol

Szambo z montażem to kompleksowa praca oferowana przez naszą firmę. Wiemy, jak ciężko byłoby zorganizować firmę do wykonania wykopu na działce u właściciela. Żeby budowa szamba udała się jak najszybciej, zapewniamy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i instalację. To sprawia, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku czynników. Jeden z nich to wielkość szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować zbiornik na indywidualne zlecenie. Największym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie nieczystości. Wielu inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Koniecpol

Szczelne zbiorniki betonowe Koniecpol

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do gleby, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najtrwalsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także fachowe poradnictwo w kwestii kupna właściwej wielkości szamba. Nowoczesne metody pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To głównie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez klientów, choć niejednokrotnie kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek szamb, gdyż trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba i instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować trudnościami w odprowadzaniu nieczystości. Wśród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pomaga zbierać wodę opadową z rynien i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538