Szamba betonowe Krzepice

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą działalność. Wiemy, jak trudno jest załatwić firmę do wykonania wykopu na działce u właściciela. Aby budowa szamba powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to pojemność szamba. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić szambo na indywidualne zamówienie. Największym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Wielu inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Krzepice

Szczelne zbiorniki betonowe Krzepice

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają przedostawanie się nieczystości do gleby, a przez to nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo cenią sobie kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również profesjonalne doradztwo w zakresie kupna właściwej pojemności szamba. Innowacyjne technologie pozwalają nam produkować komory, które przetrwają nawet kilkaset lat! To głównie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek szamb, gdyż zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że potrafimy oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie komory i montaż na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w przechowywaniu nieczystości. Wśród naszych usług są także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga pobierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538