Szamba betonowe Kuźnia Raciborska

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa oferowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak ciężko jest załatwić firmę do wykonania dołu na działce u inwestora. Aby instalacja szamba powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To powoduje, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru detali. Jeden z nich to wielkość szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również wyprodukować zbiornik na specjalne zlecenie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie ścieków. Wielu gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Kuźnia Raciborska

Szczelne zbiorniki betonowe Kuźnia Raciborska

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się ścieków do ziemi, a przez to nie dopuszczają do skażenia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba. Innowacyjne technologie pozwalają nam produkować komory, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, chociaż często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy temat szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie sprawia, że potrafimy oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam produkcję komory i instalację na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w przechowywaniu nieczystości. Pośród naszych usług znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga pobierać wodę opadową z rynien i prowadzić ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest niewidoczny, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538