Szamba betonowe Łaziska Górne

Szambo z montażem to kompleksowa usługa oferowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak ciężko byłoby załatwić firmę do zrobienia dołu na działce u właściciela. Aby instalacja zbiornika udała się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku czynników. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również zrobić zbiornik na specjalne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji nieczystości. Wielu gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Łaziska Górne

Szczelne zbiorniki betonowe Łaziska Górne

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do ziemi, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne doradztwo w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba. Innowacyjne metody pozwalają nam wytwarzać zbiorniki, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, chociaż często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek szamb, gdyż trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym zakresie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam produkcję szamba i instalację na działce, możesz mieć pewność, że wszystko będzie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w przechowywaniu ścieków. Wśród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala zbierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją prosto do gruntu. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538