Szamba betonowe Łazy

Prawidłowe pozbywanie się nieczystości z domów powinno przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podpięty do kanalizacji miejskiej, wtedy trzeba wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z domu wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przenoszone do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz ekologii. W naszej działalności dbamy o zastosowanie wodoodpornych materiałów do tworzenia szamb oraz światowych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dobrania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Łazy

Szczelne zbiorniki na szambo Łazy

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze głównie długowieczność konstrukcji. To najważniejsze, ponieważ szambo musi być nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z szamba nie powinny wydobywać się poza jego obręb i wpadać do gruntu. Należy więc polecić zadanie realizacji pełnej instalacji specjalistom. To pomoże swobodnie korzystać z szamba i dbać tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba troszczyć się o zrobienie rowu i wkopanie w nim szamba. Poza szambem proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod ziemią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie suszy to najtańszy patent na darmowe nawadnianie grządek. Zlecając to fachowcom możesz uzyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od kubatury szamba, regionu wykonania usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą trwałością. Chociaż bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże niezbędna, gdy stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy nakazują, aby wszelkie budynki miały aktywne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeżeli oczekujesz pomocy w kwestii kupna szamba o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538