Szamba betonowe Lędziny

Szambo z montażem to kompleksowa usługa oferowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak ciężko jest załatwić firmę do wykonania wykopu na miejscu u inwestora. Żeby budowa zbiornika powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet usług, od wytworzenia prefabrykatu, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zainstalowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także wyprodukować zbiornik na specjalne zlecenie. Największym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Wielu gospodarzy kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Lędziny

Szczelne zbiorniki betonowe Lędziny

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o najlepszej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Uniemożliwiają przedostawanie się nieczystości do ziemi, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo cenią sobie kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy użyciu naszych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również profesjonalne poradnictwo w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba. Nowoczesne metody pomagają nam wytwarzać komory, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie wytrzymałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, choć często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam produkcję komory i instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby skutkować problemami w odprowadzaniu ścieków. Wśród naszych produktów znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga pobierać wodę opadową z rynien i kierować ją wprost do gruntu. Taki pojemnik jest niewidoczny, gdyż zakopany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538