Szamba betonowe Ogrodzieniec

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak ciężko byłoby zorganizować ekipę do zrobienia wykopu na działce u właściciela. Żeby budowa zbiornika powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet prac, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to pojemność zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować zbiornik na specjalne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji nieczystości. Sporo gospodarzy wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Ogrodzieniec

Szczelne zbiorniki betonowe Ogrodzieniec

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do gruntu, a przez to nie dopuszczają do zatrucia wodociągów. To wyjście tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy użyciu własnych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne poradnictwo w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości zbiornika. Innowacyjne metody pozwalają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez inwestorów, chociaż często droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Doskonale rozumiemy rynek szamb, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że potrafimy oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas produkcję szamba i instalację na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie wykonane bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w odprowadzaniu nieczystości. Pośród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pozwala zbierać wodę opadową z rynien i prowadzić ją wprost do gruntu. Taki pojemnik jest niewidoczny, gdyż zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538