Szamba betonowe Orzesze

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z domów powinno odbywać się z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może zostać podpięty do kanalizacji miejskiej, wtedy należy wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o bardziej skomplikowanej konstrukcji. Nieczystości z domu trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i ekologii. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie najtrwalszych materiałów do tworzenia szamb i nowoczesnych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dostosowania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego domowników. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Orzesze

Szczelne zbiorniki na szambo Orzesze

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość konstrukcji. To ważne, bo szambo musi być nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z szamba nie powinny wydostawać się poza jego obręb i spływać do gruntu. Warto zatem polecić wyzwanie wykonania pełnej instalacji specjalistom. To pomoże śmiało używać szamba i troszczyć się jedynie o jego regularne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba martwić się o zrobienie rowu i wkopanie w nim szamba. Poza szambem polecamy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pozwalają korzystać z przechowywanej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie suszy to najtańszy patent na porządne nawadnianie kwiatów. Powierzając to fachowcom możesz zyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od wielkości zbiornika, regionu wykonania prac i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe zapewniasz swojemu domowi setki lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą trwałością. Choć bardziej kosztowne, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednak niezbędna, jeśli stawiasz dom. Obecne przepisy nakazują, aby wszystkie domy miały działające przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie szamba. Jeżeli oczekujesz pomocy w kwestii wyboru zbiornika o najlepszej objętości, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538