Szamba betonowe Pilica

Prawidłowe usuwanie nieczystości z gospodarstw domowych powinno odbywać się z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może zostać podpięty do kanalizacji miejskiej, wówczas należy wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o nieco zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z budynku trafiają do jednej komory, są przetrawiane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla klienta jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości i ekologii. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie wodoodpornych materiałów do budowy prefabrykatów oraz nowoczesnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej roboty i dobrania wyrobu najlepiej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego rodziny. Zapraszamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Pilica

Szczelne zbiorniki na szambo Pilica

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na uwadze głównie wytrzymałość konstrukcji. To najważniejsze, ponieważ szambo powinno być wodoodporne. Zawartość z szamba nie mogą wydostawać się poza jego obręb i wpadać do gruntu. Warto zatem oddać zadanie realizacji całkowitej instalacji fachowcom. To pozwoli śmiało korzystać z zbiornika i troszczyć się tylko o jego regularne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba martwić się o wykopanie rowu i ułożenie w nim zbiornika. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pomagają czerpać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie upałów to najrozsądniejszy sposób na darmowe nawadnianie grządek. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać sprawną instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od kubatury zbiornika, regionu wykonania prac i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Choć bardziej kosztowne, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa będzie jednakże nieunikniona, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne zasady wymagają, aby wszelkie domy miały sprawne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie szamba. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w kwestii kupna szamba o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538