Szamba betonowe Poręba

Szambo z montażem to kompleksowa usługa proponowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak ciężko byłoby załatwić firmę do zrobienia dołu na miejscu u inwestora. Aby instalacja zbiornika powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet usług, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku detali. Jeden z nich to rozmiar zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić zbiornik na specjalne zamówienie. Największym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji nieczystości. Wielu inwestorów wybiera również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Poręba

Szczelne zbiorniki betonowe Poręba

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do gruntu, a przez to nie doprowadzają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy również fachowe poradnictwo w kwestii wyboru odpowiedniej wielkości zbiornika. Innowacyjne technologie pomagają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez klientów, chociaż niejednokrotnie droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat szamb, gdyż trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba oraz instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko będzie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w odprowadzaniu ścieków. Wśród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pomaga zbierać deszczówkę z rynien i prowadzić ją prosto do gruntu. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538