Szamba betonowe Pszów

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa oferowana przez naszą firmę. Wiemy, jak trudno byłoby zorganizować firmę do zrobienia dołu na działce u właściciela. Aby instalacja szamba udała się jak najsprawniej, zapewniamy komplet usług, od wytworzenia prefabrykatu, przez transport w umówione miejsce, aż po wykop i montaż. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także wyprodukować zbiornik na specjalne zlecenie. Największym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Wielu inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Pszów

Szczelne zbiorniki betonowe Pszów

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do gleby, a przez to nie doprowadzają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie kooperację z nami. Zawieziemy gotowe prefabrykaty w ustalone miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także fachowe poradnictwo w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba. Innowacyjne metody pomagają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez klientów, chociaż niejednokrotnie kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że potrafimy oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam wytworzenie komory i montaż na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko będzie wykonane bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować trudnościami w przechowywaniu nieczystości. Pośród naszych usług znajdują się także zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala pobierać deszczówkę z rynien i prowadzić ją prosto do gruntu. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538