Szamba betonowe Pyskowice

Prawidłowe pozbywanie się nieczystości z gospodarstw domowych powinno przebiegać z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może być podpięty do instalacji gminnej, wówczas trzeba wykopać zbiornik lub domową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o nieco skomplikowanej budowie. Nieczystości z budynku wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz ekologii. W naszej firmie dbamy o wykorzystanie najtrwalszych materiałów do budowy prefabrykatów i innowacyjnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja porządnej roboty i dobrania wyrobu najbardziej odpowiadającego potrzebom inwestora i jego domowników. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Pyskowice

Szczelne zbiorniki na szambo Pyskowice

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość zbiornika. To najważniejsze, ponieważ szambo powinno pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Nieczystości z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego obręb i spływać do gruntu. Warto więc polecić wyzwanie realizacji całkowitej instalacji fachowcom. To pozwoli swobodnie używać zbiornika i troszczyć się jedynie o jego systematyczne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba martwić się o wykopanie dołu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zainstalowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z zebranej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W okresie upałów to najrozsądniejszy patent na obfite podlewanie kwiatów. Zlecając to specjalistom możesz uzyskać sprawną usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od wielkości zbiornika, obszaru realizacji usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe zapewniasz sobie setki lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się największą trwałością. Chociaż droższe, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże konieczna, jeśli budujesz dom. Obecne zasady nakazują, aby wszelkie domy posiadały działające podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają nie tak częste wylewanie zbiornika. Jeśli oczekujesz pomocy w sprawie kupna zbiornika o najlepszej pojemności, skonsultuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538