Szamba betonowe Radzionków

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z domów powinno odbywać się z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może zostać podłączony do instalacji miejskiej, wtedy należy postawić zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to opcje o nieco skomplikowanej budowie. Ścieki z budynku wpływają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przenoszone do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości i długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych materiałów do budowy prefabrykatów oraz światowych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej roboty i dobrania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Radzionków

Szczelne zbiorniki na szambo Radzionków

Kupując szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie długowieczność prefabrykatu. To najważniejsze, ponieważ szambo musi pozostawać nieprzepuszczalne dla wody. Ścieki z zbiornika nie powinny wydostawać się poza jego ściany i wpadać do gruntu. Warto więc polecić wyzwanie realizacji całkowitej instalacji fachowcom. To pomoże swobodnie korzystać z zbiornika i troszczyć się tylko o jego regularne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając usługę nie trzeba troszczyć się o wykopanie dołu i wkopanie w nim zbiornika. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod powierzchnią nie są widoczne, a pozwalają korzystać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najtańszy patent na darmowe podlewanie kwiatów. Zlecając to specjalistom możesz zyskać szybką instalację i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy zależy od wielkości zbiornika, miejsca wykonania prac i ich rodzaju. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą trwałością. Chociaż bardziej kosztowne, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednakże niezbędna, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Obecne zasady wymagają, aby wszelkie budynki posiadały sprawne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe są oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na rzadsze wylewanie szamba. Jeżeli potrzebujesz pomocy w sprawie wyboru zbiornika o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538