Szamba betonowe Rydułtowy

Odpowiedzialne usuwanie nieczystości z domów musi odbywać się z pomocą odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podłączony do kanalizacji gminnej, wówczas trzeba postawić szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki łatwe w budowie, ale wymagające częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to opcje o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z domu trafiają do jednej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o wykorzystanie najtrwalszych materiałów do budowy szamb i nowoczesnych technologii. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dopasowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Rydułtowy

Szczelne zbiorniki na szambo Rydułtowy

Kupując szambo betonowe inwestor ma na uwadze przede wszystkim długowieczność prefabrykatu. To ważne, bo szambo powinno być szczelne. Nieczystości z zbiornika nie mogą wydobywać się poza jego obręb i wpadać do ziemi. Należy więc oddać zadanie realizacji całkowitej kanalizacji fachowcom. To pozwoli śmiało korzystać z zbiornika i dbać jedynie o jego systematyczne oczyszczanie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie musisz martwić się o zrobienie rowu i wkopanie w nim szamba. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają czerpać z przechowywanej deszczówki zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najtańszy patent na obfite nawadnianie grządek. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od kubatury szamba, obszaru realizacji usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą wytrzymałością. Chociaż droższe, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak niezbędna, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy nakazują, żeby wszystkie budynki posiadały aktywne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie szamba. Jeśli potrzebujesz pomocy w sprawie kupna zbiornika o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538