Szamba betonowe Siewierz

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca proponowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak ciężko byłoby zorganizować ekipę do wykonania dołu na miejscu u inwestora. Aby budowa zbiornika powiodła się jak najsprawniej, zapewniamy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez transport w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru czynników. Jeden z nich to wielkość szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić zbiornik na specjalne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji nieczystości. Sporo inwestorów kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Siewierz

Szczelne zbiorniki betonowe Siewierz

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o niezbędnej gęstości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają przedostawanie się ścieków do gleby, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najtrwalsze, toteż nasi inwestorzy bardzo doceniają współpracę z nami. Zawieziemy gotowe prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu naszych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również profesjonalne poradnictwo w zakresie wyboru właściwej pojemności zbiornika. Nowoczesne metody pomagają nam produkować komory, które przetrwają nawet kilkaset lat! To głównie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez klientów, chociaż często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że potrafimy dostarczać najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką realizujemy. Zamawiając u nas produkcję komory oraz instalację na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby skutkować trudnościami w przechowywaniu ścieków. Wśród naszych usług są również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala pobierać wodę opadową z rynien i prowadzić ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zakopany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538