Szamba betonowe Skoczów

Szambo z montażem to kompleksowa usługa oferowana przez naszą działalność. Rozumiemy, jak trudno byłoby zorganizować ekipę do wykonania dołu na miejscu u inwestora. Aby instalacja zbiornika powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet usług, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w docelowe miejsce, aż po dół i instalację. To powoduje, że szambo betonowe będzie zainstalowane w maksymalnie kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także wyprodukować szambo na indywidualne zamówienie. Dużym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na wywozie nieczystości. Wielu inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Skoczów

Szczelne zbiorniki betonowe Skoczów

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do gleby, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo cenią sobie kooperację z nami. Zawieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy użyciu własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe doradztwo w zakresie kupna odpowiedniej pojemności szamba. Nowoczesne technologie pomagają nam produkować komory, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To właśnie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, choć niejednokrotnie droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek szamb, ponieważ zajmujemy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najlepsze usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas wytworzenie szamba oraz instalację na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować problemami w odprowadzaniu ścieków. Wśród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pomaga zbierać deszczówkę z orynnowania i prowadzić ją prosto do ziemi. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538