Szamba betonowe Sławków

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z gospodarstw domowych powinno odbywać się z pomocą odpowiednio zbudowanej kanalizacji. Jeśli dom nie może zostać podpięty do instalacji gminnej, wtedy należy postawić zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale wymagające częstszego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o nieco zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z budynku wpływają do jednej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to gwarancja trwałości oraz ekologii. W naszej firmie troszczymy się o zastosowanie najtrwalszych składników do tworzenia prefabrykatów oraz światowych osiągnięć techniki. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela i jego rodziny. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Sławków

Szczelne zbiorniki na szambo Sławków

Zamawiając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie przede wszystkim długowieczność konstrukcji. To najważniejsze, ponieważ szambo musi być wodoodporne. Ścieki z szamba nie mogą wydobywać się poza jego obręb i spływać do ziemi. Należy więc zlecić wyzwanie realizacji kompletnej instalacji fachowcom. To pomoże śmiało używać szamba i dbać jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie musisz troszczyć się o zrobienie rowu i wkopanie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zainstalowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pomagają czerpać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najtańszy sposób na obfite podlewanie grządek. Powierzając to fachowcom możesz zyskać szybką usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej firmy jest zależny od rozmiaru szamba, miejsca realizacji prac i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą wytrzymałością. Chociaż droższe, klienci częściej je wybierają. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże niezbędna, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Obecne zasady nakazują, aby wszystkie budynki posiadały sprawne podłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednak te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeśli potrzebujesz wsparcia w kwestii kupna zbiornika o odpowiedniej pojemności, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538