Szamba betonowe Sośnicowice

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych musi odbywać się z pomocą właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeżeli budynek nie może być podłączony do instalacji miejskiej, wtedy należy wykopać szambo lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to pojemniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które polecamy, to warianty o nieco zaawansowanej budowie. Ścieki z domu trafiają do pierwszej komory, są przetrawiane przez bakterie, a następnie są przepompowywane do drugiej jako czystsza woda. Najlepiej dla klienta jest zamówić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność jakości i długowieczności. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie najtrwalszych składników do budowy prefabrykatów i nowoczesnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dopasowania produktu najlepiej odpowiadającego potrzebom inwestora oraz jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Sośnicowice

Szczelne zbiorniki na szambo Sośnicowice

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie wytrzymałość prefabrykatu. To najważniejsze, ponieważ szambo powinno pozostawać szczelne. Nieczystości z szamba nie mogą wydostawać się poza jego obręb i spływać do ziemi. Należy więc oddać zadanie wykonania całkowitej instalacji specjalistom. To pozwoli swobodnie używać szamba i troszczyć się tylko o jego regularne oczyszczanie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając prace nie trzeba martwić się o wykopanie dołu i ułożenie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pomagają czerpać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W czasie suszy to najlepszy patent na porządne podlewanie warzyw. Powierzając to specjalistom możesz uzyskać sprawną instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od wielkości zbiornika, regionu wykonania usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się największą wytrzymałością. Choć bardziej kosztowne, klienci chętniej je kupują. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja jest jednakże niezbędna, jeśli stawiasz budynek mieszkalny. Współczesne przepisy nakazują, żeby wszystkie budynki posiadały aktywne przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeśli potrzebujesz pomocy w kwestii wyboru szamba o najlepszej objętości, skonsultuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538