Szamba betonowe Strumień

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych musi przebiegać z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podpięty do instalacji gminnej, wówczas trzeba postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco zaawansowanej budowie. Nieczystości z domu wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a następnie są przepompowywane do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora będzie wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości oraz długowieczności. W naszej firmie troszczymy się o zastosowanie najtrwalszych składników do tworzenia szamb i nowoczesnych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to pewność solidnej usługi i dostosowania wyrobu najbardziej odpowiadającego potrzebom właściciela oraz jego domowników. Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Strumień

Szczelne zbiorniki na szambo Strumień

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie długowieczność prefabrykatu. To najważniejsze, ponieważ szambo powinno być wodoodporne. Ścieki z szamba nie mogą wydostawać się poza jego obręb i spływać do ziemi. Należy więc oddać zadanie wykonania całkowitej instalacji specjalistom. To pozwoli swobodnie używać szamba i dbać jedynie o jego systematyczne opróżnianie. Proponujemy tanio szamba z koparką – zlecając prace nie trzeba troszczyć się o wykopanie rowu i ułożenie w nim zbiornika. Poza zbiornikiem na ścieki proponujemy także zbiorniki na deszczówkę z betonu. Wkopane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają czerpać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie suszy to najlepszy sposób na porządne nawadnianie warzyw. Zlecając to fachowcom możesz zyskać sprawną usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od kubatury szamba, regionu wykonania usług i ich zakresu. Stawiając na szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi setki lat bezproblemowego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą trwałością. Chociaż bardziej kosztowne, nabywcy chętniej je kupują. Nasze ceny zaczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednak konieczna, jeśli budujesz dom. Obecne zasady wymagają, żeby wszystkie budynki miały działające przyłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, jednakże te drugie pozwalają na nie tak częste wylewanie szamba. Jeśli oczekujesz pomocy w sprawie kupna zbiornika o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538