Szamba betonowe Toszek

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą działalność. Wiemy, jak trudno byłoby załatwić firmę do wykonania wykopu na działce u właściciela. Aby instalacja zbiornika powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet usług, od wytworzenia komory szamba, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po wykop i instalację. To sprawia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od paru detali. Jeden z nich to rozmiar szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również zrobić zbiornik na specjalne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Wielu inwestorów wybiera także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej informacji.

Szamba betonowe Toszek

Szczelne zbiorniki betonowe Toszek

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o niezbędnej trwałości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są mocne i odporne na wilgoć. Utrudniają przedostawanie się nieczystości do gruntu, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy wyprodukowane komory w wybrane miejsce, przy użyciu naszych maszyn. Nasz cennik zaczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne poradnictwo w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości zbiornika. Nowoczesne metody pomagają nam produkować zbiorniki, które przetrwają nawet kilkaset lat! To właśnie trwałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie wybierane przez inwestorów, choć niejednokrotnie droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa praca, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję komory i montaż na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko będzie zrobione bez błędów, które mogłyby skutkować trudnościami w odprowadzaniu ścieków. Pośród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne wyjście, które pozwala zbierać deszczówkę z rynien i kierować ją prosto do gruntu. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zainstalowany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538