Szamba betonowe Ustroń

Szambo z montażem to kompleksowa usługa oferowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak ciężko jest załatwić firmę do zrobienia dołu na działce u inwestora. Aby budowa zbiornika powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet usług, od wytworzenia prefabrykatu, przez przewiezienie w docelowe miejsce, aż po dół i montaż. To powoduje, że szambo betonowe będzie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również wyprodukować zbiornik na indywidualne zlecenie. Dużym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji ścieków. Sporo inwestorów kupuje również tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Ustroń

Szczelne zbiorniki betonowe Ustroń

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Uniemożliwiają wydostawanie się nieczystości do ziemi, a tym samym nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najtrwalsze, toteż nasi inwestorzy bardzo doceniają współpracę z nami. Dowieziemy gotowe prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy naszych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe poradnictwo w zakresie wyboru właściwej wielkości szamba. Innowacyjne metody pozwalają nam wytwarzać komory, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie wytrzymałość sprawia, że zbiorniki betonowe są tak często montowane przez inwestorów, chociaż niejednokrotnie droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy temat szamb, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że potrafimy oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam wytworzenie szamba i montaż na posesji, możesz mieć gwarancję, że wszystko będzie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować trudnościami w przechowywaniu nieczystości. Pośród naszych produktów znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pozwala pobierać wodę opadową z rynien i kierować ją wprost do ziemi. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, ponieważ zakopany pod ziemią. Zachęcamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538