Szamba betonowe Wisła

Szambo z montażem to najpopularniejsza praca oferowana przez naszą ekipę. Rozumiemy, jak trudno jest załatwić firmę do wykonania wykopu na działce u inwestora. Aby instalacja szamba powiodła się jak najsprawniej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez transport w docelowe miejsce, aż po wykop i montaż. To powoduje, że szambo betonowe będzie zainstalowane w maksymalnie parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy również zrobić szambo na indywidualne zamówienie. Największym powodzeniem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które umożliwiają oszczędzanie na eksploatacji nieczystości. Wielu inwestorów kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym przedstawicielem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Wisła

Szczelne zbiorniki betonowe Wisła

Zapewniamy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej gęstości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Uniemożliwiają przedostawanie się ścieków do ziemi, a tym samym nie dopuszczają do zatrucia wód gruntowych. To wyjście tanie, ale również ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uznawane jest za najszczelniejsze, toteż nasi klienci bardzo cenią sobie współpracę z nami. Dowieziemy gotowe komory w ustalone miejsce, przy pomocy naszych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także profesjonalne poradnictwo w zakresie wyboru odpowiedniej pojemności szamba. Innowacyjne metody pomagają nam produkować komory, które wytrzymają nawet setki lat! To głównie szczelność sprawia, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, chociaż często kosztowniejsze od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym temacie powoduje, że potrafimy oferować najbardziej konkurencyjne usługi w okolicy. Szambo z koparką to podstawowa usługa, jaką wykonujemy. Zlecając nam produkcję komory i instalację na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w przechowywaniu nieczystości. Wśród naszych usług znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To innowacyjne rozwiązanie, które pozwala zbierać wodę opadową z orynnowania i kierować ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest niewidoczny, ponieważ zakopany pod ziemią. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538