Szamba betonowe Wojkowice

Odpowiedzialne usuwanie ścieków z gospodarstw domowych musi odbywać się z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może być podpięty do kanalizacji miejskiej, wówczas trzeba postawić zbiornik lub domową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego wywożenia. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o nieco zaawansowanej budowie. Ścieki z domu trafiają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do drugiej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla inwestora jest zamówić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to pewność jakości oraz długowieczności. W naszej działalności troszczymy się o zastosowanie najtrwalszych składników do tworzenia szamb i światowych technologii. To powoduje, że nasze szamba z montażem to gwarancja solidnej roboty i dostosowania produktu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora i jego rodziny. Zachęcamy do wybrania naszej oferty!

Szamba betonowe Wojkowice

Szczelne zbiorniki na szambo Wojkowice

Wybierając szambo betonowe właściciel posesji ma na względzie głównie długowieczność prefabrykatu. To istotne, ponieważ szambo musi pozostawać wodoodporne. Ścieki z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego ściany i spływać do gruntu. Warto zatem polecić wyzwanie wykonania całkowitej instalacji fachowcom. To pomoże swobodnie używać zbiornika i troszczyć się tylko o jego systematyczne opróżnianie. Wytwarzamy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba martwić się o zrobienie rowu i ułożenie w nim prefabrykatu. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę betonowe. Wkopane pod ziemią nie są widoczne, a pomagają czerpać z zebranej wody zamiast pobierać wodę z kranu. W czasie upałów to najtańszy sposób na obfite nawadnianie grządek. Powierzając to specjalistom możesz zyskać szybką usługę i tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od kubatury szamba, obszaru realizacji usług i ich zakresu. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz swojemu domowi wiele lat bezproblemowego korzystania. Zbiorniki betonowe charakteryzują się najwyższą trwałością. Chociaż bardziej kosztowne, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednak nieunikniona, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Obecne zasady nakazują, aby wszystkie budynki posiadały sprawne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą oszczędniejsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają rzadsze wylewanie zbiornika. Jeżeli potrzebujesz wsparcia w sprawie wyboru szamba o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538