Szamba betonowe Woźniki

Odpowiedzialne pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych powinno odbywać się z wykorzystaniem odpowiednio zamontowanej kanalizacji. Jeżeli dom nie może być podpięty do kanalizacji gminnej, wówczas trzeba wykopać zbiornik lub przydomową oczyszczalnię ścieków. Szamba jednokomorowe to zbiorniki łatwe w budowie, ale wymagające częstszego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które produkujemy, to warianty o bardziej zaawansowanej konstrukcji. Nieczystości z domu wpływają do jednej komory, są oczyszczane przez bakterie, a następnie są przenoszone do kolejnej jako czystsza woda. Najkorzystniej dla inwestora jest wykupić szambo z wykopem i instalacją. Zbiorniki betonowe to pewność trwałości i ekologii. W naszej firmie troszczymy się o wykorzystanie wodoodpornych materiałów do budowy szamb oraz światowych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dostosowania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom właściciela oraz jego rodziny. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Woźniki

Szczelne zbiorniki na szambo Woźniki

Kupując szambo betonowe inwestor ma na względzie przede wszystkim wytrzymałość konstrukcji. To ważne, gdyż szambo musi być wodoodporne. Nieczystości z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego obręb i spływać do ziemi. Warto więc oddać zadanie wykonania pełnej instalacji specjalistom. To pomoże śmiało korzystać z szamba i troszczyć się jedynie o jego systematyczne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba martwić się o wykopanie rowu i wkopanie w nim szamba. Poza szambem polecamy także zbiorniki na deszczówkę betonowe. Zamocowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pomagają czerpać z zebranej deszczówki zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najlepszy sposób na obfite nawadnianie warzyw. Powierzając to fachowcom możesz zyskać sprawną usługę oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności zależy od kubatury zbiornika, miejsca wykonania usług i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie wiele lat bezawaryjnego korzystania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Choć bardziej kosztowne, klienci chętniej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka inwestycja będzie jednakże niezbędna, gdy stawiasz dom. Współczesne zasady wymagają, aby wszelkie budynki posiadały aktywne przyłączenie do systemu odprowadzania nieczystości. Szamba jednokomorowe będą tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie pozwalają na nie tak częste opróżnianie zbiornika. Jeśli oczekujesz pomocy w kwestii wyboru zbiornika o odpowiedniej pojemności, skontaktuj się z naszym pracownikiem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538