Szamba betonowe Żywiec

Szambo z montażem to najpopularniejsza usługa oferowana przez naszą firmę. Rozumiemy, jak ciężko jest załatwić firmę do zrobienia dołu na miejscu u właściciela. Żeby budowa zbiornika powiodła się jak najszybciej, zapewniamy komplet usług, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To sprawia, że szambo betonowe będzie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik jest zależny od kilku czynników. Jeden z nich to wielkość zbiornika. Budujemy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy również zrobić szambo na indywidualne zamówienie. Największym powodzeniem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na eksploatacji ścieków. Sporo gospodarzy kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik rozpoczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do rozmowy z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Żywiec

Szczelne zbiorniki betonowe Żywiec

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o najlepszej trwałości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i wodoodporne. Uniemożliwiają przedostawanie się ścieków do gruntu, a przez to nie doprowadzają do skażenia wód gruntowych. To rozwiązanie tanie, ale też przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uważane jest za najszczelniejsze, toteż nasi inwestorzy bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy naszych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Gwarantujemy także fachowe poradnictwo w kwestii kupna właściwej wielkości szamba. Nowoczesne technologie pomagają nam produkować komory, które przetrwają nawet setki lat! To właśnie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak chętnie montowane przez inwestorów, choć niejednokrotnie droższe od wykonanych z tworzywa.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy rynek zbiorników bezodpływowych, gdyż zajmujemy się tym od lat. Wiedza w tym zakresie sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką realizujemy. Zlecając nam produkcję komory oraz instalację na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w gromadzeniu nieczystości. Pośród naszych produktów są także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala zbierać deszczówkę z rynien i kierować ją wprost do ziemi. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zainstalowany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538