Szamba betonowe Bodzentyn

Prawidłowe pozbywanie się ścieków z gospodarstw domowych powinno przebiegać z wykorzystaniem właściwie zbudowanej kanalizacji. Jeśli budynek nie może zostać podłączony do kanalizacji gminnej, wówczas należy postawić szambo lub przydomową oczyszczalnię nieczystości. Szamba jednokomorowe to zbiorniki proste w budowie, ale potrzebujące częstego opróżniania. Szamba dwukomorowe, które oferujemy, to warianty o nieco skomplikowanej budowie. Nieczystości z budynku wpływają do pierwszej komory, są oczyszczane przez drobnoustroje, a później są przepompowywane do kolejnej jako bezpieczna woda. Najlepiej dla klienta będzie wykupić szambo z wykopem i montażem. Zbiorniki betonowe to gwarancja jakości i ekologii. W naszej działalności dbamy o wykorzystanie wodoodpornych materiałów do tworzenia prefabrykatów oraz nowoczesnych osiągnięć techniki. To sprawia, że nasze szamba z montażem to pewność porządnej usługi i dobrania wyrobu najbardziej odpowiadającego wymaganiom inwestora oraz jego domowników. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty!

Szamba betonowe Bodzentyn

Szczelne zbiorniki na szambo Bodzentyn

Zamawiając szambo betonowe inwestor ma na uwadze głównie wytrzymałość prefabrykatu. To istotne, ponieważ szambo powinno być nieprzepuszczalne dla wody. Nieczystości z zbiornika nie mogą wydostawać się poza jego obręb i ściekać do gruntu. Należy więc oddać wyzwanie wykonania całkowitej kanalizacji fachowcom. To pomoże swobodnie używać zbiornika i dbać tylko o jego systematyczne oczyszczanie. Oferujemy tanio szamba z koparką – zamawiając usługę nie trzeba martwić się o zrobienie rowu i wkopanie w nim prefabrykatu. Poza szambem proponujemy również zbiorniki na deszczówkę z betonu. Zamocowane pod powierzchnią nie są wyeksponowane, a pomagają korzystać z przechowywanej wody zamiast czerpać wodę z kranu. W okresie upałów to najrozsądniejszy sposób na darmowe nawadnianie warzyw. Zlecając to fachowcom możesz zyskać szybką instalację oraz tani zbiornik betonowy na szambo lub deszczówkę.

Szambo betonowe – jakie ceny?

Cennik naszej działalności jest zależny od kubatury zbiornika, regionu wykonania prac i ich rodzaju. Wybierając szambo betonowe gwarantujesz sobie setki lat bezawaryjnego użytkowania. Zbiorniki betonowe wyróżniają się najwyższą wytrzymałością. Chociaż droższe, nabywcy częściej je wybierają. Nasze ceny rozpoczynają się od 1000 złotych. Taka budowa jest jednakże konieczna, jeśli budujesz budynek mieszkalny. Obecne zasady nakazują, żeby wszelkie domy miały działające podłączenie do kanalizacji. Szamba jednokomorowe są tańsze niż szamba dwukomorowe, ale te drugie umożliwiają rzadsze opróżnianie zbiornika. Jeśli oczekujesz pomocy w sprawie wyboru zbiornika o odpowiedniej objętości, skontaktuj się z naszym przedstawicielem.

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538