Szamba betonowe Chęciny

Szambo z montażem to kompleksowa praca proponowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak trudno jest załatwić ekipę do wykonania dołu na miejscu u właściciela. Żeby instalacja szamba powiodła się jak najszybciej, oferujemy komplet prac, od wyprodukowania prefabrykatu, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po wykop i instalację. To zapewnia, że szambo betonowe zostanie zbudowane w najwyżej parędziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od paru czynników. Jeden z nich to pojemność szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Potrafimy także wyprodukować zbiornik na indywidualne zamówienie. Dużym wzięciem cieszą się w naszej firmie szamba dwukomorowe, które umożliwiają zaoszczędzenie na eksploatacji nieczystości. Sporo inwestorów kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej informacji.

Szamba betonowe Chęciny

Szczelne zbiorniki betonowe Chęciny

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wykonane z betonu o odpowiedniej jakości. To sprawia, że nasze szamba betonowe są wytrzymałe i odporne na wilgoć. Utrudniają wydostawanie się ścieków do gleby, a przez to nie dopuszczają do skażenia wodociągów. To wyjście tanie, ale również przyjazne środowisku. Szambo betonowe od dziesięcioleci uznawane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi klienci bardzo doceniają kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane prefabrykaty w wybrane miejsce, przy pomocy własnych sprzętów. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy także profesjonalne poradnictwo w zakresie wyboru odpowiedniej wielkości szamba. Nowoczesne technologie pomagają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet kilkaset lat! To właśnie szczelność powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez inwestorów, chociaż często kosztowniejsze od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie znamy rynek szamb, ponieważ trudnimy się tym od lat. Wiedza w tym temacie sprawia, że potrafimy dostarczać najbardziej konkurencyjne usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa praca, jaką wykonujemy. Zamawiając u nas produkcję szamba i montaż na działce, możesz mieć gwarancję, że wszystko zostanie zrobione bez niedociągnięć, które mogłyby poskutkować problemami w odprowadzaniu ścieków. Pośród naszych produktów znajdują się również zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne rozwiązanie, które pozwala zbierać wodę opadową z rynien i prowadzić ją wprost do gruntu. Taki pojemnik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zakopany pod gruntem. Zachęcamy do kontaktu z naszym pracownikiem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538