Szamba betonowe Chmielnik

Szambo z montażem to kompleksowa praca oferowana przez naszą ekipę. Wiemy, jak trudno jest załatwić firmę do wykonania wykopu na miejscu u właściciela. Żeby instalacja szamba udała się jak najszybciej, zapewniamy komplet usług, od wyprodukowania komory szamba, przez przewiezienie w umówione miejsce, aż po dół i montaż. To powoduje, że szambo betonowe zostanie zainstalowane w najwyżej kilkadziesiąt godzin. Nasz cennik zależy od kilku czynników. Jeden z nich to rozmiar szamba. Zapewniamy pojemności od 4 do 20 m3. Możemy także zrobić zbiornik na indywidualne zlecenie. Dużym wzięciem cieszą się u nas szamba dwukomorowe, które pozwalają na zaoszczędzenie na wywozie nieczystości. Sporo inwestorów kupuje także tanie szamba jednokomorowe – ich cennik zaczyna się od 1000 zł. Zapraszamy do kontaktu z naszym pracownikiem po więcej szczegółów.

Szamba betonowe Chmielnik

Szczelne zbiorniki betonowe Chmielnik

Oferujemy szczelne zbiorniki na szambo wyprodukowane z betonu o odpowiedniej jakości. To powoduje, że nasze szamba betonowe są mocne i wodoodporne. Utrudniają wydostawanie się nieczystości do ziemi, a tym samym nie doprowadzają do skażenia wodociągów. To rozwiązanie tanie, ale też ekologiczne. Szambo betonowe od dekad uważane jest za najszczelniejsze, dlatego nasi inwestorzy bardzo cenią sobie kooperację z nami. Dowieziemy wyprodukowane komory w ustalone miejsce, przy użyciu naszych maszyn. Nasz cennik rozpoczyna się już od 1000 zł. Zapewniamy również fachowe poradnictwo w kwestii kupna odpowiedniej pojemności zbiornika. Innowacyjne metody pomagają nam produkować zbiorniki, które wytrzymają nawet setki lat! To właśnie trwałość powoduje, że zbiorniki betonowe są tak często wybierane przez klientów, chociaż często droższe od plastikowych.

Zbiorniki na szambo

Świetnie rozumiemy temat szamb, gdyż trudnimy się tym od lat. Doświadczenie w tym temacie powoduje, że jesteśmy w stanie dostarczać najlepsze usługi w regionie. Szambo z koparką to kompleksowa usługa, jaką realizujemy. Zlecając nam wytworzenie komory oraz montaż na posesji, możesz mieć pewność, że wszystko zostanie zrobione bez błędów, które mogłyby poskutkować trudnościami w przechowywaniu nieczystości. Pośród naszych usług są także zbiorniki na deszczówkę. To rozsądne wyjście, które pomaga zbierać deszczówkę z orynnowania i kierować ją wprost do gruntu. Taki zbiornik jest nie rzucający się w oczy, gdyż zakopany pod gruntem. Zapraszamy do kontaktu z naszym przedstawicielem!

Odpowiemy na każde Twoje pytanie

Zapytaj o szczegóły

780 068 538